Strona główna
PL
Global
Local
Strefa Klienta B2B

Grupa Topex jest polską firmą oferującą konsumentom szeroki wachlarz narzędzi i elektronarzędzi. Naszym priorytetem od zawsze są ludzie używający narzędzi, a naszym celem – ułatwianie im życia.

Wizja

Jesteśmy firmą aktywnie działającą na międzynarodowych rynkach i liderem w Europie Środkowej. Naszą silną pozycję budujemy poprzez solidność, doświadczenie, stabilność finansową oraz poszukiwanie nowoczesnych i przyjaznych rozwiązań.

 

Misja

Ułatwiamy życie ludziom, którzy używają narzędzi

W trakcie ponad 25 lat istnienia zmieniła się skala naszej działalności. Dynamiczny rozwój pozwolił nam zająć pozycję lidera polskiej branży narzędziowej i uczynił z Grupy Topex jednego z najpoważniejszych graczy w Europie Środkowo-Wschodniej. Obecnie w portfolio Grupy Topex znajduje się już 7 własnych marek z ofertą ponad 5.000 produktów, które dzięki rozbudowanej strukturze dystrybucji można znaleźć w 40 krajach na całym świecie. Sukces ten zawdzięczamy solidności, dojrzałości, pogłębianiu wiedzy i ciągłemu rozwijaniu kompetencji, które stały się fundamentem dotychczasowych osiągnięć. Bazując na solidnym fundamencie, budujemy nową rzeczywistość – wspólnie przekraczamy granice, realizujemy wspólną wizję i osiągamy sukces.

 

42.000.000rocznie

tyle narzędzi ręcznych i elektronarzędzi dostarczamy rocznie

4.000partnerów

współpracujemy z ok. 4.000 partnerów handlowych na całym świecie

40rynków

działamy na ponad 40 rynkach zagranicznych

115.000dziennie

tyle naszych produktów każdego dnia znajduje nowych nabywców

5.000produktów

nasza oferta składa się z blisko 5.000 produktów

1sekunda

co sekundę na świecie kupowane jest narzędzie dostarczone właśnie przez Grupę Topex

Jeśli masz pytania lub uwagi do naszych produktów napisz do nas: