Strona główna
PL
Global
Local
Strefa Klienta B2B

Zdrowy Rower - podróż za jeden uśmiech :-)

Grupa Topex wspiera inicjatywy mające na celu wyrównywanie szans osób niepełnosprawnych. Jednym z przykładów takiej działalności było wsparcie wyprawy zorganizowanej przez stowarzyszenie Zdrowy Rower.

Celem wyprawy była Perła Bałtyku – wyspa Bornholm. Aby do niej dotrzeć, rowerzyści musieli pokonać dystans 726 kilometrów. Staramy się wybierać trasy malownicze, często polne, ale jednocześnie bezpieczne. Czasami musimy nadrobić kilka kilometrów, ale zawsze jest to warte swojej ceny – przekonywali uczestnicy. Członkowie stowarzyszenia to osoby z różnych części Polski, których pasją jest jazda na rowerze oraz niesienie pomocy najbardziej potrzebującym. Podczas całej podróży uczestnikom towarzyszył samochód techniczny NEO, w którym przewożone były bagaże oraz jedzenie.

– To już nasza trzecia wyprawa ze Zdrowym Rowerem. Cieszymy się, że możemy pomóc ludziom, którzy z tak wielkim zapałem realizują swoje pasje, wspierając jednocześnie osoby potrzebujące – podkreśla Daniel Szafulera, dyrektor marketingu Grupy Topex, właściciela marki NEO. W tym roku, pięćdziesięcioosobowa grupa rowerzystów postanowiła zebrać pieniądze  dla chorej na dziecięce porażenie mózgowe Doroty. Wyprawa zakończyła się sukcesem. Rowerzyści dojechali zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi. Za zebrane środki zostanie zakupiony specjalny kombinezon, który pomoże Dorocie w codziennym funkcjonowaniu.

Jeśli masz pytania lub uwagi do naszych produktów napisz do nas: