Strona główna
PL
Global
Local
Strefa Klienta B2B
Zdajemy sobie sprawę, że dla klienta jednym z podstawowych parametrów jest standard wykonania produktu. Dlatego nasze narzędzia poddajemy skrupulatnej i rygorystycznej kontroli. Obecnie produkty naszych marek poddawane są 150 testom jakości, nad których przebiegiem czuwają wysokiej klasy specjaliści – inżynierowie i technicy. Wszystko po to, aby oferowane produkty za każdym razem spełniały oczekiwania konsumenta.

Wdrożenie produktu

Pierwszym krokiem jest sprawdzenie prototypu narzędzia przez laboratorium Grupy Topex. W nim przeprowadzane są badania zgodności parametrów produktu z wymaganiami wynikającymi z jego przeznaczenia. Opinia ekspertów ma kluczowe znaczenie dla dalszego losu projektu.

Kliknij, aby zobaczyć więcej zdjęć

Kontrola jakości

Podstawą dobrego produktu jest dobry projekt. Jednak zawsze należy upewnić się czy urządzenia dostarczane konsumentom będą bezpieczne i przystosowane do konkretnych zadań. W Grupie Topex zajmuje się tym wyspecjalizowana komórka sprawdzająca każdą partię narzędzi opuszczających fabrykę.

Kliknij, aby zobaczyć więcej zdjęć

Laboratorium
i dokumentacja

Nasze produkty poddawane są wielu, rygorystycznym testom jakości. Wszystkie prowadzone są przy użyciu specjalistycznego sprzętu kontrolno–pomiarowego. Uważamy, że podstawą rozwoju jakości jest systematycznie zdobywana i dokumentowana wiedza.

Kliknij, aby zobaczyć więcej zdjęć

Centrum Logistyczne

 

Nasze rozwiązania logistyczne – Twoja pewność dostaw. Innowacyjne Centrum Logistyczne Grupy Topex to efektywny system o wydajności 30 000 - 40 000 linii zamówień na dobę przy pracy na 2 zmiany. Centralna lokalizacja pozwala nam w jednym miejscu obsługiwać zamówienia z każdego sklepu w Europie. Dzięki temu, poziom obsługi logistycznej naszych Klientow w całej Europie jest efektywny, zapewniając realizację zamówień na poziomie 95%.

Kliknij, aby zobaczyć więcej zdjęć
Jeśli masz pytania lub uwagi do naszych produktów napisz do nas: