Strona główna
PL
Global
Local
Strefa Klienta B2B

Naszym celem jest pozyskiwać najlepszych stażystów i umożliwiać im ciekawy start w życie zawodowe. Na bieżąco współpracujemy z biurami karier na uczelniach wyższych, cyklicznie uczestniczymy w targach pracy. Nasze wszystkie działania potwierdzają, że jesteśmy godnym zaufania i cenionym na rynku pracodawcą.


Co oferujemy:

  • udział w realizacji ciekawych projektów
  • możliwość zdobycia doświadczenia i uczenia się od doświadczonych specjalistów,
  • staż w ciekawych obszarach np. rozwój produktów, marketing, trade marketing, sprzedaż,
  • umowę zlecenie

Przebieg rekrutacji:

  • analiza CV
  • rozmowa telefoniczna
  • rozmowa kwalifikacyjna

Korzyści:

Dajemy możliwość napisania pracy dyplomowej w oparciu o Grupę Topex. Autorom najlepszych prac możemy zaproponować staż w naszej Firmie.

Monika

Pion Sprzedaży

Do Grupy Topex trafiłam dzięki ofercie znalezionej w internecie. Zainteresowała mnie skala, zasięg i ambicja Firmy, dlatego bez wahania zgłosiłam swoją kandydaturę. Potem wzięłam udział w kilku rozmowach i zostałam przyjęta. Na początku stażu musiałam przyswoić bardzo dużo informacji, jednak dzięki niesamowitej, przyjaznej atmosferze i otwartym ludziom bez problemu odnalazłam się w nowej sytuacji. Dziś wspieram dział marketingu eksportowego we wszystkich działaniach - organizuję targi za granicą, tworzę i koordynuję promocje oraz realizuję bieżące projekty. To bardzo wymagająca praca jednak daje dużo satysfakcji i pozwala rozwijać kluczowe kompetencje.

Jakub

Pion Sprzedaży

Moja przygoda z Grupą Topex zaczęła się w Biurze Karier Szkoły Głównej Handlowej. To tam dowiedziałem się o stażu w Firmie. Postanowiłem złożyć aplikację i dostałem się na staż. Na początku zajmowałem się wsparciem działu marketingu handlowego, oraz rozwojem współpracy z partnerami na rynkach zagranicznych. Następnie wcielono mnie w struktury odpowiedzialnej za wspieranie Rynku Eksportowego. Najbardziej doceniałem i wciąż doceniam możliwość pracy międzynarodowym środowisku i współpracę z poważnymi kontrahentami z całego świata. Staż w Grupie Topex był dużym wyzwaniem, jednak z całą pewnością mogę stwierdzić, że to najlepsza decyzja w mojej karierze. Najbardziej podobała i do tej pory podoba się praca w środowisku międzynarodowym. Okres stażu oceniam jako burzliwe i silne wejście w struktury GTX. Obecnie pełnię funkcję Kierownika Marketingu Handlowego ds. rynków eksportowych.

Justyna

Pion Zarządzania Jakością

Staż w Grupie Topex oceniam bardzo pozytywnie. Każdemu życzę takiego wejścia na rynek pracy. Już na samym początku poświęcono mi bardzo dużo uwagi. Myślałam wtedy, że skoro poświęcane jest mi tyle czasu, to mam być istotnym ogniwem w organizacji. Z biegiem czasu dostawałam coraz to bardziej odpowiedzialne zadania, związane głównie z kontaktami z dostawcami z różnych krajów. Aktualnie jako Młodszy Kierownik Zakupów zajmuję się rozwijaniem własnej grupy produktowej. Współpraca z dostawcami, planowanie i analizy, wspieranie działu sprzedaży to jedne z wielu elementów mojego codziennego dnia pracy.


Złożenie aplikacji – osoby zainteresowane podjęciem stażu prosimy o przesłanie swojego CV i listu motywacyjnego za pośrednictwem opcji APLIKUJ


Jeśli masz pytania lub uwagi do naszych produktów napisz do nas: