Strona główna
PL
Global
Local
Strefa Klienta B2B

Jesteśmy dumni, że na przestrzeni lat udało nam się objąć pozycję lidera polskiego rynku narzędziowego i stać się jednym z najpoważniejszych graczy w Europie Środkowo-Wschodniej. W oparciu o solidne fundamenty i konsekwentnie osiągane dobre wyniki możemy planować dalszy rozwój z udziałem utalentowanych pracowników i z przedsiębiorczą kadrą kierowniczą u steru. Obecnie nasz zespół tworzy ponad 400 osób. To ich pracowitość i ambicja leżą u podstaw osiąganych przez nas wyników.

 

Krzysztof

Pion Marketingu

Pracuję w Grupie Topex od 2002 roku, początkowo w dziale konfekcjonowania przy obsłudze maszyn produkujących dla GTX opakowania, następnie w obszarze kontroli jakości produktów, zarówno przyjeżdzających do firmy, jak i tych wchodzących do oferty. W 2013r powierzono mi stanowisko Kierownika Działu Technicznego, na którym zarządzam procesem kontroli jakości GTX i 10 osobowym zespołem Specjalistów kontroli Jakości. Praca z nimi to czysta przyjemność, ponieważ oprócz posiadanej wiedzy technicznej wykorzystywanej w pracy, prywatnie są świetnymi ludźmi. Firmę oceniam bardzo pozytywnie, od początku mojej pracy daje mi szanse rozwoju osobistego i zawodowego. Mam szanse pracować z ludźmi doświadczonymi w swoich dziedzinach, od których mogę się wiele nauczyć i z czego chętnie korzystam. Możliwość rozwoju i pozytywna atmosfera w pracy to wartości, które bardzo wysoko sobie cenie i które powodują, ze praca w naszej grupie daje mi satysfakcję z tego, że jestem częścią zespołu GTX.

 

Agata

Pion HR

Pracę w naszej Firmie rozpoczęłam w marcu 1999 roku. Od początku zajmowałam się sprawami kadrowymi, potem również sprawami socjalnymi. Od 2013 roku pracuję w Sekretariacie, obecnie na stanowisku Koordynatora Sekretariatu i Administracji Personalnej. Myślę, że mój długi staż pracy świadczy o tym, że się tu dobrze pracuje a wykonywana praca daje mi dużo satysfakcji. Możliwość częstego kontaktu z ludźmi uznaję za największy jej atut.

Możliwości rozwoju

Wierzymy, że solidna praca jest drogą do wspólnego sukcesu. Dlatego rozwijanie kluczowych kompetencji członków naszego zespołu jest dla nas bardzo istotne. Wiemy, że wykwalifikowani fachowcy będą skuteczniej realizować założenia strategiczne Grupy Topex i wspierać jej dynamiczny wzrost. Dlatego chcemy by za rozwojem naszej firmy szedł rozwój budujących ją osób.


Kliknij, aby dowiedzieć się więcej »

Ludzie i kultura pracy

Ludzie i kultura pracy
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej »
 

Marek

Pion Sprzedaży

Mój start w Grupie Topex odbył się w 1995 roku. Przez większość tego czasu zdobywałem umiejętności we współpracy z dużymi organizacjami handlowymi. Dziś odpowiadam za współpracę z kluczowymi klientami w rynku nowoczesnym. Co najbardziej lubię w swojej pracy? Na pewno codzienny kontakt z interesującymi ludźmi – zarówno klientami jak i współpracownikami.

Mariusz 

Mariusz

Pion Logistyki

Do Grupy Topex trafiłem niemalże od razu po skończeniu szkoły, teraz kieruję pracą 150 osób. Pomimo zwiększenia się mojego zakresu kompetencji, nigdy nie czułem się pozostawiony sam sobie. Praca w Grupie Topex to wyzwanie, ale i szansa na awans. Firma wciąż się rozwija. Pojawiają się nowe tematy, nowe zadania...To szansa dla wszystkich z "otwartymi" głowami.

Jeśli masz pytania lub uwagi do naszych produktów napisz do nas: