Strona główna
PL
Global
Local
Strefa Klienta B2B

Programista Magento

Główne zadania:

  • Implementacja i utrzymanie rozwiązań e-Commerce zgodnie z wymaganiami biznesowymi
  • Proponowanie nowych rozwiązań projektowych i architektury aplikacji
  • Ścisła współpraca z zespołem projektowym w ramach metodyk zwinnych
  • Optymalizacja aplikacji dla maksymalnej szybkości i skalowalności

Poszukujemy osoby posiadającej:

  • Minimum 3 lata doświadczenia programistycznego w PHP 5, PHP 7 (Zend, Symfony)
  • Minimum 1 rok doświadczenia w programowaniu Magento 1.x, 2.x (backend)
  • Dobra znajomość PHP, HTML, CSS, JavaScript, XML, MySQL
  • Umiejętności analityczne umożliwiające przełożenie wymagań biznesowych na aplikację webową
  • Znajomość narzędzi wersjonowania kodu, w szczególności GIT
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub ostatnie lata studiów
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie i pisanie dokumentacji kodu
Dodatkowe atuty:
  • Certyfikat Magento Developer
  • Znajomość Linuxa, JQuery, Apache
  •  Znajomość API Google Maps, Facebook
  • Doświadczenie programistyczne w integracjach Magento z systemami zewnętrznymi
  • Doświadczenie w pracy z metodykami zwinnymi (Scrum)
  • Znajomość innych platform e-commerce

Z naszej strony gwarantujemy:·

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie polskiej o strukturach międzynarodowych
  • Pracę w 100% zdalną, w wymiarze  min. 100 godzin w miesiącu
  • Kontrakt B2B
  • Udział w ciekawych projektach e-commerce
  • Możliwość rozwoju i szkoleń

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie swojego CV na adres: rekrutacja@grupatopex.com, zawierającego poniższą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i kolejnych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.), prowadzonych przez Grupa Topex”

Jeśli masz pytania lub uwagi do naszych produktów napisz do nas: