Strona główna
PL
Global
Local
Strefa Klienta B2B

Analityk Danych - Warszawa

Oferujemy:
  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego w pracy w dużej, stabilnej organizacji
  • dobrą i przyjazną atmosferę pracy
  • umowę o pracę
  • poza wynagrodzeniem: pakiet świadczeń socjalnych, opiekę medyczną, owocowe poniedziałki, bezpłatny parking pod firmą, a także zniżki na nasze produkty

Poszukujemy osoby, która:

  • zna przynajmniej jedno środowisko bazodanowe (najlepiej MS SQL Serwer)
  • zna podstawy SQL, najlepiej T-SQL, do zapytań o dane
  • zna tematykę budowy hurtowni danych
  • posiada min. 4 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku analityka danych
  • zna systemy analityczne np. Qlik, Tableu lub Power BI
  • posiada wykształcenie wyższe
  • posługuje się językiem angielskim
  • mile widziane doświadczenie w Data Science, np. z wykorzystaniem języka R lub Python oraz w analityce internetowe

Po etapie wdrożenia nowozatrudnionej osobie powierzymy poniższe zadania:

  • tworzenie aplikacji analitycznych w Qlik Sense (po odp. przeszkoleniu
  • zaawansowana analiza danych (Data Science), np. predykcji i wyciągania wniosków
  • analiza danych z Internetu (Web 2.0, Big Data)
Jeśli masz pytania lub uwagi do naszych produktów napisz do nas: