Strona główna
PL
Global
Local
Strefa Klienta B2B
2014-05-08

Marka NEO wspiera Akademię Rozwoju Goodyear

W kwietniu odbyła się pilotażowa edycja konkursu "Good Job. Good Life." zorganizowanego przez Akademię Rozwoju Goodyear.

 

Konkurs odbył się w Zespole Szkół Samochodowych im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Radomiu, dla uczniów klas II, III i IV technikum.

Celem Konkursu jest wyłonienie spośród 100 uczestników czterech osób, które wyróżnią się poziomem wiedzy teoretycznej z zakresu mechaniki samochodowej oraz poziomem przygotowania zadania praktycznego.  Celem nadrzędnym jest zachęcenie młodych ludzi, stojących przed wejściem na ścieżkę zawodową, do samodzielnego zdobywania wiedzy i umiejętności wykraczających poza program szkolny oraz promowanie inwestowania w rozwój osobisty, rzutujący na poziom rozwoju kariery zawodowej.

 

-Do konkursu pozyskaliśmy Sponsora Głównego - markę NEO, będącą własnością polskiej firmy -  Grupy Topex, producenta narzędzi. Marka NEO to linia narzędzi z 25-letnią gwarancją, dedykowanych profesjonalistom - również w dziedzinie mechaniki samochodowej. Cieszy nas, że to polska firma wspiera młodych mechaników. Zespoły, które w finale zajęły miejsca pierwsze i drugie, otrzymały od Sponsora zestawy kluczy nasadowych oraz gadżety firmowe. Drobne upominki narzędziowe trafiły także, wraz z gadżetami, do zespołów z trzeciego i czwartego miejsca. Mamy nadzieję, że w kolejnym roku marka NEO zechce dalej wspierać narzędziowo młodych mechaników - powiedziała Iwona Kubat, koordynator Akademii Rozwoju Goodyear.

 

Relacja:

 

Zobacz także

Jeśli masz pytania lub uwagi do naszych produktów napisz do nas: