Strona główna
PL
Global
Local
Strefa Klienta B2B
2014-06-15

EDUpiknik – zabawa z misją

Grupa Topex została partnerem tegorocznej edycji Edupikniku. Impreza odbyła się 14 czerwca na warszawskiej Agrykoli pod hasłem edukacji, kreatywności i zabawy.

Stoisko Grupy Topex łączyło ze soba wszystkie te elementy. Uczestnikow pikniku zaprosiliśmy na warsztaty szycia toreb z banerów, warsztaty tworzenia zabawek z materiałów upcyklingowych oraz na różne konkursy z nagrodami.

Edupiknik podzielony został na 4 strefy: STREFĘ EDUKACJI, STREFĘ KREATYWNOŚCI, STREFĘ SPORTU oraz TARG ŚNIADANIOWY.

W strefie edukacji obdywały się prezentacje z tematyki: "ciśnienie na życie" - jak mierzyc cisnienie, pierwsza pomoc, czyste dłonie, defibrylator, spotkanie ze strażakami, chemia dla dzieci, robotyka, bezpieczny fotelik, kino 5d, lekcje bezpieczeństwa.

W strefie sportu można było potrenować sportymiejsckie takie jak: zośka, frisbie, slackline, longboard, odbywaly się zajęcia yogi oraz aerobik dla rodziców i dzieci oraz siatkówka.

Strefa kreatywności to akademia fotografii, malowanie twarzy, poszukiwanie skarbów piratów, zajęcia muzyczne oraz warsztaty Grupy Topex.

 

Mimo kapryśnej aury, ciekawi nowych doświadczeń warszawiacy licznie odwiedzili Agrykolę. Namiot Grupy Topex od początku imprezy kipiał energią. W ramach prowadzonych przez nas warsztatów uczestnicy uszyli ekologiczne torby z ponad 20 starych banerów reklamowych, zbudowaliśmy też wygodne meble z europalet. Wszystko przy użyciu rozwiązań naszych marek. Nie zabrakło również czegoś dla najmłodszych i sportowców. Wspólnie uczyliśmy się robić zabawki ze zużytych rolek i opakowań i rozegraliśmy kilkanaście rund konkursu piłkarskiego z nagrodami. Atywności Grupy Topex wspierane były przez blogerkę - Kreatywną Kasię, pomysłodawczynię inicjatywy Oddam Odpady.

 

Dzięki inicjatywom takim jak EDUpiknik możemy szerzyć ideę zrównoważonego rozwoju, zdrowego trybu życia i odpowiedzialności ekologicznej. Cieszymy się, że wspólnie z warszawskimi rodzinami mogliśmy wspierać imprezę, której przekaz jest nam tak bliski.

Do zobaczenia za rok!

Zobacz także

Jeśli masz pytania lub uwagi do naszych produktów napisz do nas: