Komunikat zwiazany z incydentem bezpieczenstwa

Ludzie. Rozwój. Technika - 30 lat Grupy Topex

W 2020 roku Grupa Topex obchodziła swoje 30-lecie. Przez trzy dekady firma nieustannie rozwijała się, poszerzając asortyment oferowanych produktów i usług oraz rozpowszechniając go na kolejne rynki. Dziś, jesteśmy liderem na rynku narzędziowym w Polsce i jednym z najważniejszych dostawców w Europie Środkowo- Wschodniej.

Logotyp 30 lecie Grupy Topex

Grupa Topex powstała na początku lat 90’. Misją firmy jest ułatwianie życia wszystkim ludziom, którzy używają narzędzi - zarówno zawodowcom, jak i użytkownikom domowym. Dzięki determinacji i pracy całego zespołu, narzędzia Grupy Topex szybko stały się popularne w Polsce i zaczęły dynamicznie zdobywać kolejne rynki zagraniczne. Wzajemne zaufanie, jakie udało się zbudować, zarówno wewnątrz organizacji, jak i poza nią, z konsumentami oraz partnerami handlowymi marki, zaowocowało stworzeniem silnego przedsiębiorstwa, z rozbudowanymi kanałami dystrybucji. Przez ostatnie 30 lat firma nieustannie poszerzała portfel swoich marek, odpowiadając na potrzeby różnych grup konsumentów. Poskutkowało to stworzeniem ok. 7 tysięcy produktów pod szyldem 6 marek narzędziowych. Aktualnie narzędzia Grupy Topex dostępne są 40 krajach!

30 lat to imponujący okres, który zasługuje na odpowiednie upamiętnienie, dlatego rok ten jest szczególnie ważny dla Grupy Topex. Przez kolejne 11 miesięcy będziemy celebrować nasze 30-lecie, poprzez różne aktywności na rynku, skierowane do konsumentów i naszych partnerów biznesowych. 10 stycznia odbyła się także specjalna jubileuszowa konferencja, na której podziękowaliśmy pracownikom za ogrom pracy włożonej w rozwój naszej firmy. To właśnie dzięki wspaniałym ludziom udało się stworzyć tak dynamicznie działające przedsiębiorstwo. Rynek nieustannie się rozwija, a my razem z nim. Z okazji 30-lecia życzymy sobie, aby ten wspólny rozwój trwał jak najdłużej.

Zobacz galerię z wydarzenia: