Komunikat zwiazany z incydentem bezpieczenstwa

Nasze Centrum Logistyczne

Nasze Centrum Logistyczne to efektywny system o wydajności ponad 20 000 linii zamówień na dobę. Jego sercem jest półautomatyczna linia kompletacji zamówień połączona z w pełni automatycznymi systemami składowania towarów. Magazyn wysokiego składowania jest jednym z najnowocześniejszych w Polsce, opiera swoje działanie na zaawansowanych technologicznie rozwiązaniach.

Ogromna pojemność oraz różnorodność miejsc składowania pozwala na magazynowanie towarów od drobnych akcesoriów do bardzo dużych urządzeń elektrycznych czy spalinowych. Systemy skanowania pozwalają na zapewnienie wysokiej jakości przygotowywanych wysyłek a nasi pracownicy z należytą starannością dbają o jakość pakowania zamówień.

Centralna lokalizacja magazynu pozwala nam w jednym miejscu obsługiwać zamówienia do każdego sklepu w Europie, dzięki czemu poziom obsługi logistycznej naszych klientów jest zależny wyłącznie od nas. Dostarczamy towar bezpośrednio do sklepów oraz do naszych dystrybutorów lokalnych. Obsługujemy też dostawy do magazynów naszych spółek zależnych na wschodzie.