Komunikat zwiazany z incydentem bezpieczenstwa

Grupa Topex i NEO Tools Głównym Partnerem Branży Narzędziowej Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

Mistrzostwa Mechaników to jeden z najbardziej prestiżowych i największych konkursów dla młodych i zawodowych mechaników w Polsce. Organizatorami Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników są Międzynarodowe Targi Poznańskie i firma V8, zrzeszająca ekspertów, przedstawicieli organizacji branżowych i firm współpracujących na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz promujących rozwój edukacji technicznej.

Szczególnie cenny, świadczący o randze Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, jest patronat jakim objęły wydarzenie takie instytucje jak: Ministerstwo Edukacji i Nauki, Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii, Ministerstwo Klimatu i Środowiska, Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, PARP, NCBR, ARiMR, KRUS, TÜV SÜD, Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego, Krajowa Izba Gospodarcza, Instytut Badań Edukacyjnych.
Marka NEO TOOLS po raz kolejny została Głównym Partnerem Branży Narzędziowej.
W tym roku oprócz współorganizacji konkurencji praktycznych, jesteśmy organizatorem jednej z edukacyjnych akcji towarzyszących pod hasłem „Moje NEO TOOLS”.
Udział w tak wielkim wydarzeniu branżowym daje nam możliwość dotarcia do młodych mechaników z ponad 1260 szkół w całej Polsce a także do współpracujących warsztatów oraz stanąć w jednej lidze z partnerami strategicznymi wydarzenia jakimi są Platinum Orlen Oil, Filtron, Varta, John Deere, Yanosik.
Finały XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników odbędą się podczas Poznań Motor Show – największych targów motoryzacyjnych w Polsce – w dniach 7-10 kwietnia 2022 r.


Poniżej link do zapisu konferencji prasowej, która odbyła się w dniu 14.02.2022
https://www.facebook.com/watch/?v=626847051942315