Komunikat zwiazany z incydentem bezpieczenstwa

Klimatyzatory przenośne NEO Tools – mobilne, wydajne i funkcjonalne

Instalacja klimatyzacji konwencjonalnej w użytkowanych pomieszczeniach wiąże się nie tylko z koniecznością remontu, ale także poniesienia sporych nakładów finansowych. Modernizacja w budynkach, w których nie przewidziano tego rodzaju rozwiązań, to często daleko idąca ingerencja w konstrukcję i pozostałe instalacje.

Alternatywą dla czasochłonnej i drogiej przebudowy są pokojowe klimatyzatory przenośne NEO Tools, czyli niewielkie jednostki zasilane z typowego gniazdka elektrycznego 230 V, w których ciepłe powietrze odbierane z pomieszczenia, oddawane jest na zewnątrz rurą zamocowaną do kołnierza okiennego.

Dlaczego warto postawić na klimatyzację przenośną NEO Tools?

W porównaniu ze standardową instalacją klimatyzacji przenośny klimatyzator pokojowy ma wiele zalet, z których wymienić trzeba na pewno:

Instalacja klimatyzacji przenośnej NEO Tools jest niezwykle łatwa. Sprowadza się do ustawienia klimatyzatora w odpowiedniej odległości od okna oraz montażu kołnierza uszczelniającego na oknie, połączeniu rurą urządzenia i kołnierza oraz włączeniu klimatyzatora do gniazdka elektrycznego.

Z czego składa się kompletny zestaw klimatyzacji przenośnej NEO Tools?

Decydując się na zakup klimatyzatora NEO Tools, poza samym urządzeniem sprzedawanym wraz z rurą odprowadzającą ciepłe powietrze, musimy zaopatrzyć się jedynie w niedrogą uszczelkę montowaną na ramie i skrzydle okna. Cały zestaw uszczelniający składa się z:

Kołnierz wykonany został z przepuszczającej światło, wodoodpornej i termoizolacyjnej mikrofibry odbijającej promieniowanie UV. Jego wymiary pozwalają na zamontowanie w każdym typowym oknie uchylnym, również dachowym. Zamek błyskawiczny zamontowany w kołnierzu umożliwia z jednej strony umieszczenie w nim rury odprowadzającej ciepło z klimatyzatora, a z drugiej, po całkowitym rozsunięciu – wietrzenie pomieszczenia.

Specjaliści NEO Tools zaprojektowali ten element tak, żeby pozwalał na zamknięcie okna podczas gdy klimatyzator nie jest używany, a także żeby po demontażu kołnierza, nie pozostały na ramach okiennych żadne ślady.

Klimatyzator stojący od NEO Tools – zalety rozwiązania

NEO Tools proponuje klientom dwie jednostki, które różnią się między sobą wydajnością. Mniejsza z nich świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach o powierzchni do 26 m2, natomiast większa, z powodzeniem ochłodzi wnętrza o powierzchni nawet 35 m2.

Obydwa klimatyzatory odznaczają się dobrymi parametrami technicznymi, są ciche i wydajne pod względem poboru energii elektrycznej. NEO Tools zastosowało w nich czynnik chłodzący R290, przyjazny środowisku.

Poza funkcją chłodzenia, jednostki mogą pracować również jako wentylatory, a także osuszacze powietrza. Specjaliści NEO Tools zadbali nie tylko o stronę techniczną urządzeń, ale również o ich design oraz funkcjonalność. Klimatyzatory pokojowe 90 135 oraz 90 136 są estetyczne i wykonane z wysokiej jakości materiałów z dbałością o detale.

Do zalet klimatyzacji przenośnej NEO Tools zalicza się łatwość obsługi. Użytkownik może skorzystać z wbudowanego panelu lub pilota, w zależności od preferencji. Urządzenia zostały zaprojektowane tak, żeby dostarczyć klientowi szereg przydatnych funkcji takich jak:

Obydwa modele klimatyzatorów NEO Tools wyposażone są w kółka, które ułatwiają ich przemieszczanie pomiędzy pomieszczeniami.