Komunikat zwiazany z incydentem bezpieczenstwa

Nowa odzież robocza, która zrewolucjonizuje pracę w warsztacie

Gdyby zastanowić się przez chwilę, co wyróżnia profesjonalnego mechanika od niedzielnego amatora, to oprócz doświadczenia, wiedzy, intuicji i zestawu odpowiednich narzędzi – należałoby również wskazać na specjalistyczną odzież roboczą. Właściwie skrojone, zaprojektowane oraz wyprodukowane spodnie, bluzy czy koszulki ułatwią każde zadanie i zagwarantują wygodę nawet na wiele godzin działania.

Właśnie dlatego zostały przygotowane dwie, zupełnie nowe kolekcje, które łączy nie tylko funkcjonalność, wysoka jakość materiałów czy innowacyjne rozwiązania – ale dodatkowo opracował je i poddał testowaniu zespół profesjonalistów, którzy sami najlepiej wiedzą, czego potrzeba im w odzieży roboczej. Czy to oznacza, że ubrania te dedykowane są wyłącznie zawodowcom?

 

Dwie kolekcje – jedna idea

Zarówno kolekcja MotoSynteza jak i NEO Garage są liniami produktowymi, które zostały przygotowane w zaangażowanej współpracy z Przemkiem Szafrańskim. Charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, dbałością o detale i przyjemną estetyką. Obie te kolekcje są wynikiem długich rozmów przeprowadzonych z mechanikami – wsłuchiwaniem się oraz odpowiadaniem na bieżące potrzeby.

Choć kolekcje różnią się od siebie wizualnie, przede wszystkim ze względu na mocny, kolorystyczny akcent – to w obu przypadkach twórcom przyświecała idea stworzenia takiej odzieży roboczej, która wspiera użytkowników w codziennej pracy. Kolekcje od mechaników dla mechaników, ale też hobbystów czy amatorów. W końcu każdy ma prawo czuć się wygodnie i komfortowo podczas wykonywania ulubionych zajęć.

Na co składa się kolekcja?

Każda kolekcja zawiera pełen zestaw odzieży, składającej się na:

Umożliwia to wygodne skomponowanie całego kompletu odzieży roboczej, który noszony razem, wygląda jednolicie oraz prestiżowo. Za sprawą dużej różnorodności może też być stosowany o każdej porze roku. Latem do pracy odpowiedni będzie przewiewny t-shirt MotoSyntezy z długimi spodniami, chroniącymi skórę przed zabrudzeniem czy drobnymi urazami mechanicznymi. Z kolei zimą wystarczy założyć na powyższe także bluzę, która choć ma dobre właściwości termoregulacyjne, to chroni również przed zimniejszym powietrzem.

Czym wyróżniają się kolekcje MotoSyntezy oraz NEO Garage?

Wysoka wytrzymałość jest oczywistą cechą, którą posiadają nowe kolekcje. Wystarczy wspomnieć m.in. o nadprogramowych wzmocnieniach w miejscach narażonych na przetarcia, zwiększonej odporności na zrywanie czy potrójnych szwach na nogawkach. Co jednak dodatkowo sprawia, że to jedne z najbardziej konkurencyjnych ubrań tego typu na rynku?

Bluza robocza posiada wielofunkcyjne oraz pojemne kieszenie (m.in. na duży telefon), ale również regulowane rękawy na napy, które dobrze przylegają do nadgarstków. Profilowane łokcie wpływają na większą swobodę ruchów, a plisa zakrywająca suwak chroni karoserię przed zarysowaniem.

Spodnie robocze z kolei zostały wyposażone w elastyczną gumę w pasie, która gwarantuje dobre dopasowanie, bez uciążliwego wpijania się w skórę. Ten model posiada także wiele pojemnych i praktycznych kieszeni – w tym również kieszenie na nakolanniki.

Materiały oraz tkaniny, które wykorzystano przy produkcji kolekcji

Na wyjątkową jakość kolekcji MotoSynteza i NEO Garage ma wpływ również dobór materiałów, tkanin i gramatur, z których wykonano odzież roboczą. Każda jej część została zrealizowana ze 100% bawełny. W przypadku spodni oraz bluzy użyto materiału o gramaturze aż 210 g/m2, z kolei w przypadku t-shirtu zastosowano gramaturę 180 g/m2.

W kolekcji zdecydowano się wykorzystać tkaninę rip stop – charakteryzującą się zwartym splotem, z dodatkową nylonową nitką wzmacniającą strukturę. Ta technologia minimalizuje ryzyko strzępienia się czy prucia tkanin, nawet po miejscowym ich uszkodzeniu.

Na odzież wykorzystano również tkaninę oxford z nieprzemakalnego poliestru oraz bawełnę typu single jersey – idealną na t-shirty, które przez długi czas zachowują swoje właściwości, jednocześnie oferując wysoki komfort noszenia.

Komu dedykowane są te kolekcje?

Kolekcja MotoSynteza jak i NEO Garage, które powstały we współpracy z Przemkiem Szafrańskim, rekomendowane są zarówno profesjonalistom-mechanikom, majsterkowiczom jak i niedzielnym hobbystom, którzy lubią z powagą podchodzić do swojej pracy. W każdym z powyższych przypadków doskonale sprawdzą się w roli prezentu – czy to z okazji Dnia Chłopaka, Dnia Ojca, urodzin, imienin czy Świąt. Dostępne w szerokiej rozmiarówce, wyposażone w certyfikat CE na zgodność z normą EN ISO 13688:2013 są gwarancją satysfakcji oraz możliwości użytkowania przez wiele sezonów.