Komunikat zwiazany z incydentem bezpieczenstwa

Nowe kolekcje odzieży roboczej NEO TOOLS

Nowy katalog BHP a w nim nowe kolekcje odzieży roboczej NEO TOOLS. NEO TOOLS konsekwentnie wyznacza nowe trendy na rynku odzieży roboczej udowadniając, że ubrania do pracy nie muszą być nudne. Przykład na to, że funkcjonalność i jakość nie muszą wykluczać estetyki znaleźć można w nowym katalogu BHP NEO TOOLS, gdzie poza popularnymi już propozycjami odzieży, znalazły się cztery nowe linie ubrań roboczych.

Nowy katalog marki NEO do sklepów trafi pod koniec grudnia 2020 r. Obok znanych już propozycji z zakresu ochrony BHP, pojawią się w nim trzy nowe kolekcje ubrań roboczych – Premium, Denim i Camo Navy.

Seria Premium to rozwiązanie dla najbardziej wymagających użytkowników. Nowoczesny design spotyka tutaj gatunkowe materiały i znane z profesjonalnej odzieży outdoorowej, zaawansowane rozwiązania technologiczne, takie jak wzmocnienia Cordura, suwaki YKK czy wypełnienia PrimaLoft.

Wielbicielom klasycznego stylu z pewnością do gustu przypadnie seria Denim. Oparta o ponadczasowy jeans kolekcja charakteryzuje się wytrzymałością, praktycznością oraz komfortem użytkowania, a jej miejski styl sprawdza się zarówno podczas pracy, jak i na co dzień.

Trzecia z nowych serii ubrań to linia Camo Navy. Inspirowane naturalnymi odcieniami niebieskiego barwy połączone zostały z nieśmiertelnym deseniem moro, który znakomicie sprawdza się w trakcie pracy.

Twarzą nowego katalogu marki NEO został nasz ambasador, znany między innymi jako prezenter w TVN Turbo, wielki miłośnik motoryzacji – Przemysław Szafrański. Nasz ekspert miał okazję przetestować nową kolekcję podczas sesji w NEO GARAGE, czego efekty można zobaczyć w najnowszym wydawnictwie.