Komunikat zwiazany z incydentem bezpieczenstwa

O Firmie

Zobacz video

Jesteśmy polską firmą oferującą szeroki wachlarz narzędzi i elektronarzędzi.
Naszym priorytetem jest wspieranie ludzi używających narzędzi. Jesteśmy dumni, że na przestrzeni lat wypracowaliśmy pozycję lidera polskiego rynku narzędziowego i zostaliśmy jednym z najpoważniejszych graczy w Europie Środkowo – Wschodniej.

Grupa Topex jest właścicielem 3 Spółek Zagranicznych: w Chinach, Ukrainie i Rumunii, spółki świadczącej usługi serwisowe – GTX Service oraz Fabryki „Wiertła Baildon” S.A. w Katowicach.

Zatrudniamy ok. 600 osób w kraju i za granicą.

Obecnie w portfolio Grupy Topex znajduje się już 5 własnych marek z ofertą ponad 7200 produktów, które dzięki rozbudowanej strukturze dystrybucji można znaleźć w 40 krajach na całym świecie. Sukces ten zawdzięczamy otwartości, elastyczności i ciągłemu rozwijaniu kompetencji, które stały się fundamentem dotychczasowych osiągnięć. Bazując na solidnym fundamencie, budujemy nową rzeczywistość – wspólnie przekraczamy granice, realizujemy wspólną wizję i osiągamy sukces.

NASZE UNIKALNE CECHY JAKO PRACODAWCY

Poznaj nasze EVP
(Employee Value Proposition)

GRUPA TOPEX W LICZBACH
0

Działamy na ponad 40 rynkach zagranicznych.

0

Nasza oferta produktowa o blisko 7200 pozycji asortymentowych.

0

Klienci to siła napędowa naszej firmy. Współpracujemy z 4000 partnerów handlowych na całym świecie.

0

Ponad 600 naszych pracowników i współpracowników w Polsce i na Świecie dba o właściwy poziom obsługi naszych partnerów handlowych.

0

Wyróżnia nas jakość. Nasze laboratorium prowadzi ponad 100 różnych badań jakościowych opartych o Normy Europejskie dla około 300 grup produktowych. Nasz system zarządzania jakością w Dziale Technicznym posiada certyfikat zgodności z jedną z najważniejszych norm dotyczących kontroli jakości ISO 9001:2015.

0

Zarządzamy portfelem 5 marek produktowych: NEO, TOPEX, VERTO, TOPTOOLS, GRAPHITE.