Komunikat zwiazany z incydentem bezpieczenstwa

Oczyszczacze powietrza NEO

Zadbaj o zdrowie i dobrą atmosferę w swoim domu

Marka NEO TOOLS poszerzyła swoje portfolio produktowe o nową kategorię – oczyszczacze powietrza. 4 nowoczesne urządzenia dopasowane są do różnego typu przestrzeni i potrzeb. Wszystkie przydadzą się szczególnie w zimie i okresie grzewczym, gdy jakoś powietrza pozostawia wiele do życzenia.

Oczyszczacze powietrza stają się coraz bardziej popularne w polskich domach. Nowa seria oczyszczaczy powietrza marki NEO pomaga w poprawie jakości powietrza nie tylko poprzez filtrowanie szkodliwych cząsteczek zanieczyszczeń, ale także jonizując, dezynfekując czy nawilżając przestrzeń w naszych mieszkaniach.

W ofercie NEO TOOLS pojawiły się 4 modele oczyszczaczy, które różnią się od siebie wydajnością oraz funkcjonalnościami. Najmniejszy z rodziny, model 90-121 wyposażony został w 3 filtry: wstępny, HEPA13 oraz węglowy. Umożliwia on skuteczne oczyszczenie powietrza w pomieszczeniach o powierzchni 18 m2 (wydajność do 150 m3/h). Nieco większy, model 90-122 pozwala na poprawę jakości powietrza w pomieszczeniach do 22 m2 (wydajność do 200 m3/h). Ta wersja urządzenia posiada także dodatkowy filtr węglowy. Obydwa produkty NEO TOOLS napędzane są silnikiem o mocy 35W. Wydajne oczyszczacze powietrza posiadają timer, możliwość ustawienia prędkości pracy (3 lub 4 tryby w zależności od modelu), a także specjalne tryby: nocny oraz automatyczny. Kontrolę nad jakością pracy zapewniają wskaźniki jakości powietrza oraz poziomu zużycia filtra. Obydwa urządzenia zapewniają komfort użytkowania dzięki utrzymaniu poziomu głośności pracy w zakresie 30-52 dB. Ich owalny, nowoczesny design sprawia, że będą ozdobą każdego rodzaju wnętrza.

Trzeci co do wielkości spośród oferowanych oczyszczaczy, model 90-127, dzięki silnikowi o mocy 45 W umożliwia skuteczne oczyszczenie powietrza w pomieszczeniach o powierzchni 27 m2 (225 m3/h). Za proces odpowiadają 4 filtry – wstępny, HEPA H11, węglowy oraz nowoczesny filtr fotokataliczny. Wyłapuje on bakterie i związki chemiczne, które w wyniku zachodzących reakcji chemicznych są rozkładane do substancji nieszkodliwych – dwutlenku wegla i wody. Dodatkowo, urządzenie zostało wyposażone w antybakteryjną lampę UVC oraz jonizator powietrza o wydajności 10 mln jonów/cm 3. Dzięki temu oczyszczacz z powodzeniem pozbędzie się z powietrza także tzw. elektrosmogu oraz szkodliwych bakterii, wirusów, pleśni i grzybów. Również tutaj mamy możliwość wyboru trybów pracy. Co więcej, zmienić je możemy także zdalnie, za pośrednictwem pilota. Głośność oczyszczacza waha się w przedziale 35-61 dB.

Największy z rodziny, nowoczesny oczyszczacz powietrza o numerze katalogowym 90-125, pozwala na poprawę jakości powietrza w pomieszczeniach nawet do 50 m2 (wydajność na poziomie 420 m3/h). Model ten, poza wszystkimi wymienionymi powyżej funkcjonalnościami i dużą wydajnością, posiada także funkcję nawilżania powietrza, co jest szczególnie istotne dla komfortu oddychania i naszego dobrego samopoczucie. Poziom wilgotności powietrza, a także poziomu jego zanieczyszczenia (czujnik PM2,5) możemy odczytać z cyfrowego wyświetlacza. Największy z oczyszczaczy powietrza marki NEO TOOLS wyposażony został także w blokadę rodzicielską, znakomicie więc sprawdzi się jako oczyszczacz powietrza do pokoju dziecka.

Oczyszczacze powietrza NEO TOOLS są już dostępne w dobrych sklepach narzędziowych. Wszystkie objęte zostały 2-letnią gwarancją.