Komunikat zwiazany z incydentem bezpieczenstwa

System akumulatorowy Energy+, czyli jeden system – dwie marki

Jeden system akumulatorowy kompatybilny z dwoma markami

Doświadczonych użytkowników narzędzi i elektronarzędzi nie trzeba przekonywać o atutach systemów akumulatorowych. Brak plączących się pod nogami kabli, obsługa wielu urządzeń, mobilność oraz bezpieczeństwo to tylko kilka zalet, jakimi się charakteryzują. Zazwyczaj jednak każda marka ma swój indywidualny system, co zdecydowanie ogranicza użytkownikom asortyment. Inaczej jest w przypadku ENERGY+, który współpracuje nie tylko z elektronarzędziami marki GRAPHITE, ale również jest kompatybilny z akumulatorowymi urządzeniami NEO TOOLS.

Uniwersalny i wielozadaniowy ENERGY+

ENERGY+ to profesjonalny system, który oferuje kompleksową obsługę dziesiątek elektronarzędzi na jednym akumulatorze. Wyróżnia go innowacyjność produktowych rozwiązań, najwyższa jakość wykonania oraz konkurencyjne parametry. Bezprzewodowa technologia litowo-jonowych akumulatorów umożliwia zasilanie niemal każdego typu urządzeń. ENERGY+ można odnaleźć w takich kategoriach narzędziowych jak:

Bez względu więc na to czy jest się profesjonalistom w firmie budowlanej, zaawansowanym majsterkowiczem czy miłośnikiem przydomowej pielęgnacji zieleni – system ENERGY+ doskonale odpowiada na każde potrzeby.

3 lata gwarancji (lub dłużej)

Zarówno urządzenia marki GRAPHITE jak i NEO TOOLS – w tym akumulatory oraz ładowarki charakteryzują się wieloletnią użytecznością, trwałością i odpornością na skutki intensywnej pracy. Najlepszym na to dowodem jest oferowana przez system ENERGY+ 3-letnia gwarancja w przypadku produktów marki GRAPHITE. Oferta dedykowana jest zarówno klientom indywidualnym jak i firmom. Obejmuje elektronarzędzia, urządzenia, akumulatory i ładowarki.

Ekologia i system akumulatorowy

Ważnym celem ENERGY+ jest również aspekt ekologiczny. Zapewniając wieloletnią gwarancję i oferując użytkownikom możliwość naprawy narzędzia, przedłuża się jego żywotność. Wiele współczesnych urządzeń uznawanych jest za jednorazowe. Marka NEO TOOLS i GRAPHITE opracowuje elektronarzędzia przeznaczone na wiele sezonów komfortowego korzystania.

Co więcej, ENERGY+ zawiera w swojej ofercie narzędzia, które przystosowane są do serwisowania. Bogaty asortyment części zamiennych daje produktom drugie życie i oddala ich czas przejścia na emeryturę.

W przypadku systemów akumulatorów nie trzeba martwić się także przewodami, które słyną z częstej awaryjności. Brak obawy o przecięcie lub uszkodzenia kabla, a tym samym – uczynienia urządzenia bezużytecznym to duży komfort dla tych majsterkowiczów, dla których ważna jest świadomość, że zawsze mogą liczyć na swoje narzędzia.

Maksymalizacja wydajności – akumulatory litowo-jonowe

System ENERGY+ nie ograniczył się wyłącznie do standardowych w wielu ofertach akumulatorów o pojemności 2.0 Ah. Oferuje możliwość pracy na bateriach w aż trzech wariantach i mocy 18 V, umożliwiając osiągnięcie pełni potencjału urządzeniom o wyższych parametrach oraz tych z bezszczotkowymi silnikami.

ENERGY+ posiada w ofercie:

Akumulatory litowo-jonowe dodatkowo uważane są za bezkonkurencyjne na rynku. Przy kompaktowym rozmiarze, charakteryzują się możliwością skumulowania aż 2-krotnie więcej energii, niż np. akumulatory typu NiMH. Dodatkowo wolno się rozładowują, nawet kiedy są nieużywane przez okres 3 miesięcy i szybko się ładują.

Ładowanie mocy ENERGY+

W przypadku zasilania, system akumulatorowy ENERGY+ także wyszedł naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających konsumentów, zapewniając w swojej ofercie nie jedną, ale dwie ładowarki. W zależności od intensywności użytkowania elektronarzędzi, ale także liczby akumulatorów czy po prostu upodobań, ENERGY+ udostępnił w swoim asortymencie:

Dlaczego warto wybrać ENERGY+?

System akumulatorowy ENERGY+ umożliwia komfortową pracę na wysokim poziomie technologicznym z dwoma wiodącymi markami na rynku elektronarzędzi – GRAPHITE oraz NEO TOOLS. Wyposażony w innowacyjne rozwiązania oraz zaprojektowany z myślą o wygodzie użytkowników, spełnia wszystkie wymagania nowoczesnego systemu dla profesjonalistów i majsterkowiczów.