Strona internetowa korzysta z rozwiązań technicznych, które podczas działania strony mogą przechowywać i zapisywać informacje w pamięci Twojego urządzenia (pliki cookies). Informacje te są zbierane przez nas w celu realizacji usług oraz przez firmy badawcze w celach statystycznych, zgodnie z dostępną pod tym adresem: Polityką ochrony danych osobowych.

TOPEX ROSJA – O NAS

Topex Rosja została utworzona w połowie 2011 roku, jako spółka zależna polskiej firmy Grupa Topex, dużej organizacji o międzynarodowym zasięgu.

Oferujemy ofertę ponad 4 000 narzędzi ręcznych i elektronarzędzi pod markami TOPEX, NEO, GRAPHITE, VERTO, TOP TOOLS. Oferowane przez nas produkty posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty i gwarancję producenta. Dbamy o jakościowy rozwój dystrybucji znaków towarowych Grupy Topex, a także zaspokajanie potrzeb i wsparcie marketingowe klientów i konsumentów końcowych.

Klientami firmy są hurtownicy, dystrybutorzy i sieci budowlane w sumie blisko 40 klientów. Naszą działalność realizujemy
w 6 regionach sprzedażowych z główną siedzibą w Moskwie. Posiadamy również lokalny magazyn naszych produktów.

Zatrudniamy dobrze wykwalifikowanych, kompetentnych specjalistów, którzy tworzą zgrany i współpracujący ze sobą zespół.

Dynamiczny rozwój firmy realizuje się dzięki systematycznemu poszerzaniu portfolio produktów, partnerów biznesowych i szybkiemu reagowaniu na wyzwania otoczenia rynkowego.

TOPEX ROSJA

ООО «ТОПЕКС РУС»

1 микрорайон; дом 23 «Д»; 3 этаж; офис 3,

г. Москва, г. Московский; 108811 РОССИЯ

tел./факс: +7 (499) 346-37-27

e-mail: office@topex.net.ru