Współpraca marki VERTO z Ogrodem Botanicznym w Powsinie

Wiosną bieżącego roku rozpoczęliśmy bardzo owocną współpracę z Ogrodem Botanicznym w Powsinie. Nasze wspólne działania obejmują między innymi: testy narzędzi ogrodowych VERTO, partnerstwo nad wydarzeniami oraz cykl eksperckich materiałów video nagrywanych w Ogrodzie.

VERTO jako partner techniczny Ogrodu

Współpraca marki VERTO z Ogrodem Botanicznym w Powsinie obejmuje wiele aspektów. Po pierwsze, ogrodnicy otrzymali od nas komplety narzędzi do testów, w celu sprawdzenia jak nasz asortyment radzi sobie podczas prac ogrodowych. Zawodowcy testowali między innymi: zraszacze, węże ogrodowe, sekatory, nożyce.

Współpraca przy organizacji eventów

Ogród w Powsinie tętni życiem i nie chodzi tu tylko o piękną roślinność. Na miejscu regularnie organizowane są ciekawe wydarzenia , idealnie wpisujące się w klimat otaczającego gości piękna natury. To między innymi Międzynarodowy Festiwal Pianistyczny „Floraria Muzyczne – Muzyka w Kwiatach”, a także liczne plenery i wystawy malarskie.Marka VERTO ma zaszczyt w tym roku pełnić rolę partnera wszystkich tych wydarzeń. Ich pełną listę można znaleźć tutaj:

Ogrodowe porady VERTO

W ramach współpracy w Ogrodzie Botanicznym w Powsinie powstaje także cykl naszych autorskich materiałów video dotyczących pielęgnacji ogrodu. W filmach, w roli eksperta występuje dr Artur Zagajewski, kierownik Zespołu Kolekcji Ozdobnych, PAN Ogród Botaniczny - CZRB w Powsinie. Widzowie mogą dowiedzieć się z materiałów jak utrzymać swój ogród w dobrej kondycji przez cały rok.

Bardzo cieszymy się z rozpoczęcia tak udanej, szeroko zakrojonej współpracy. Mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się zrealizować wiele ciekawych projektów!