Komunikat zwiazany z incydentem bezpieczenstwa

Zestaw narzędzi do samochodów 4 x4 NEO TOOLS i TERENWIZJA

Limitowany zestaw narzędzi do samochodów 4 x4 NEO TOOLS i TERENWIZJA

Zestaw narzędzi został stworzony dzięki współpracy Marki NEO Tools i Terenwizji -Twórców najbardziej popularnego kanału dotyczącego OFFROADU w Polsce. Kooperacja ta zaowocowałastworzeniem podstawowego zestawu narzędzi dla każdego użytkownika aut terenowych i miłośnika jazdy w trudnym terenie. Zestaw narzędziowy NEO TOOLS i TERENWIZJI umożliwi doraźną naprawę auta terenowego w trasie.

Każdy fan jazdy terenowej doskonale wie, że wiążą się z tym dosyć częste naprawy ze względu na specyfikę jazdy, jak i dużą nieprzewidywalność zdarzeń na trasie. Z tego powodu trzeba być dobrze przygotowanym na różne ewentualności. Marka NEO TOOLS oferuje szeroką gamę narzędzi motoryzacyjnych w tym gotowych zestawów kluczy w walizkach, jednakże zestaw dedykowany dla aut 4 x 4 to zupełna nowość w ofercie jak i na rynku.

Korzystając ze swojej wiedzy i doświadczenia w zakresie produkcji narzędzi, potwierdzonej licznymi certyfikatami, a przede wszystkim uznaniem konsumentów Marka NEO TOOLS, dzięki nieocenionemu wsparciu i znajomości tematu offroadowego Terenwizji, była w stanie stworzyć idealny zestawy narzędziowy dla wielbicieli jazdy 4 X 4.

Podstawę 87 elementowego zestawu stanowi komplet kluczy nasadowych 1/4″ i 1/2″ uzupełnionych o nasadki i końcówki wkrętakowe w odrębnej walizce. Ponadto w zestawie znajdują się 4 rodzaje szczypiec, wkrętaki krzyżowe i płaskie, rękojeść z przegubem, reduktor. Ciekawym rozwiązaniem zastępującym kilka par kluczy jest klucz oczkowy nastawny, dwustronny oferujący zakres rozmiarów 5 – 27 mm. Przy dokręcaniu poluzowanych śrub przyda się Akumulatorowy klucz udarowy GRAPHITE oferujący moment obrotowy o zakresie 180 Nm. W zestawie w raz z akumulatorem i ładowarką. Całość spakowana została w wygodną i poręczną torbę dostosowaną do warunków terenowych dzięki usztywnianemu dnu oraz pokryciu z trwałego, nieprzemakalnego tworzywa sztucznego.

Jak zwykle w przypadku narzędzi ręcznych NEO TOOLS wszystko zostało wykonane z wysokiej jakości stopów stali. W przypadku końcówek wkrętakowych zastosowano stal S2, a w przypadku grzechotek stop chromu i wanadu (CrV).

Dla fanów TERENWIZJI, dwa dodatki w postaci breloka oraz słynnej naklejki na auto w kształcie trójkąta.

Zestaw dostępny będzie w limitowanej ilości 100 szt.